Tutaj przeczytasz informacje o naszej firmie

Firma Signati jest producentem szaf serwerowych, teletechnicznych oraz obudów metalowych własnej konstrukcji. Oferujemy kompletne rozwiązania wraz z  akcesoriami i  wyposażeniem. Szafy produkowane są w  całości w Polsce, zgodnie z wytycznymi EIA-310.

Od 2009 r. sukcesywnie wprowadzamy na rynek nowe produkty oraz rozwijamy nasz park maszynowy. Obecnie dysponujemy linią produkcyjną wyposażoną w  nowoczesną prasę rewolwerową CNC oraz sterowane cyfrowo obrabiarki.

Specjalizujemy się w  produkcji niestandardowych szaf oraz obudów metalowych na potrzeby różnych odbiorców (np. dla przemysłu, administracji, szkolnictwa i innych). Na życzenie klienta wykonujemy szafy w  dowolnym kolorze, rozmiarze i  parametrach, nawet jeżeli zamówienie dotyczy tylko jednej sztuki.

Signati jako firma

Signati to nie tylko producet szaf RACK. Zajmujemy się również dostawą akcesoriów takich jak listwy zasilające, wentylatory, czytniki RFID czy urządzenia do pomiaru temperatury i wilgotności.

Zajmujemy się też zasilaniem awaryjnym. Pomagamy w jego doborze i dostarczamy sprawdzone rozwiązania dopasowane bezpośrednio do potrzeb i specyfiki działania naszego klienta; od podtrzymania sprzętu komputerowego, po duże UPSy i agregaty do podtrzymania pracy maszyn produkcji.

Jako firma dostarczamy też sprzęt serwerowy, macierze dyskowe i części zamienne do niewspieranych już przez producentów urządzeń. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych dedykowanych tym tematom: signati.pl, macierze-netapp.pl, czesci.it

Posiadamy również w ofercie profesjonalne narzędzia ręczne marek takich jak: Knipex, WIHA, BASSEY, WERA czy SCANGRIP.

Nie oferujemy wszystkiego. Nie podejmujemy się działań w obszarach, w których się nie specjalizujemy i nie mamy do nich przekonania.
Jesteśmy firmą z 10-letnim doświadczeniem w branży IT. Nasz zespół tworzą pasjonaci, których cechuje elastyczność i brak korporacyjnego podejścia.

Certyfikaty
naszej firmy

Wykonywane przez nas szafy są wykonywane zgodnie z normami, a nasza firma jest rzetelnym kontrahentem.

Najważniejsze informacje
o zaletach naszej firmy

Ponad 10-letnie doświadczenie
w produkcji szaf

Lata doświadczenia
w konstruowaniu obudów,
pozwalają nam wykonać
szafy stabilne i wygodne
w codziennym użytkowaniu.

Polski
producent

Wszystkie nasze produkty
powstają w całości w Polsce.
Kupując u nas wspierasz
polską gospodarkę i miejsca pracy.

Dowolne wymiary
i personalizacja

Oprócz produktów z katalogu,
wykonujemy szafy na
indywidualne zamówienia,
o dowolnych parametrach.

Dostępne liczne akcesoria,
zasilanie awaryjne etc.

Półki, kółka, cokoły,
zasilanie awaryjne,
elektro-zamki, czytniki RfID,
pomiar temperatury,
czujniki zalania.

Skonfiguruj szafę w 3 prostych krokach

1. Wybierz rodzaj szafy
2. Określ wymiary i parametry
3. Dobierz akcesoria i zleć nam produkcję

Opinie klientów to dla nas najlepsze referencje

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość, bezpieczeństwo i niezawodność. Nasi klienci to przedsiębiorstwa, uczelnie i instytucje publiczne działające w różnych branżach i segmentach rynku.

Zobacz wszystkie

Nokia Siemens Networks z siedzibą w Warszawie dziękuje firmie Signati za współpracę w zakresie dostawy wyposażenia serwerowni.
Zamówione towary dotarły w umówionym terminei a ich jakość spełnia nasze wymagania.
Możemy polecić firmę Signati jako profesjonalnego i godnego zaufania dostawcę.

Krzysztof Tatarczyk Nokia NSN

Podczas naszej 10-letniej współpracy firma Signati dała się poznać jako profesjonalna i terminowa. Polecam!

Sebastian Gawlas SG-KLIMA

Rozwiązania zaproponowane przez firmę Signati w pełni spełniły nasze oczekiwania, a dostawa zamówionego sprzętu przebiegła sprawnie i terminowo.
Możemy polecić firmę Signati jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w ramach zrealizowanej dla Centralnej Komisji Egzaminacyjnej usługi.

Artur Gałęski CKE

Firma BazaZoo z przyjemnością poleca szafy PowerCase firmy Signati jako produkty solidne i niezawodne. Wysoko cenimy sobie możliwość zamówienia produktów wykonanych na nasze indywidualne zamówienie z uwzględnieniem szczegółów konstrukcyjnych specyficznych do naszych branżowych zastosowań.

P.H.U. „ZAW-COM” Bazazoo.pl

Fachowość, punktualność, terminowa dostawa i właściwe przeprowadzone wdrożenie utwierdziło nas w przekonaniu o tym, ze firma SIGNATI w roli partnera do bardzo dobry wybór.

Piotr Wiewióra ILF Consulting Engineers

Firma rzetelnie wywiązała się ze swoich zobowiązań, dostawy wykonane zostały w założonym terminie z należytą starannością. Na podkreślenie zasługuje profesjonalizm, kultura pracy, pełna dyspozycyjność oraz perfekcyjna znajomość oferowanego sprzętu.

Rekomendujemy firmę SIGNATI jako kompetentnego i godnego zaufania partnera.

Krztysztof Małek OEPD Łabędy

Z przyjemnością polecamy produkty Signati przyszłym nabywcom i rekomendujemy ją jako rzetelnego i solidnego kontrahenta.

Marek Szumiec Radio Kraków

Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz od nas otrzymywać newsletter z informacjami o nowościach w ofercie, technologiach i czasowych promocjach, zostaw nam swój adres e-mail. Informacje wysyłamy nie częściej niż raz na miesiąc. Szanujemy Twoją prywatność, możesz wypisać się w każdym momencie. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.

[mc4wp_form id="1259"]